Samwell Seed Well
Well-Known Member
I know but like damn 80 for a 250ml. Even if you use half a ml per l thats still expensive fpr a little bottle. Now if it was a 80 doller 1liter that wouldnt be bad. I might go with it have been hearing some good thi ng s abput house and garden.
cost per bottle means nothing, cost per use means everything . .. ..37 cents a serving was at 1.1 ml, at .5 ml per gallon it cost you 18.5 cents a gallon vs rapid start at .56 cents a gallon at its dilution rates