Well its almost that time for harvesting my plants and i have my baggies ready and everything,now what i need is info on selling it by grams,i know this much....but i need more help
.5g = $5
1g = $10
dam why you payin. thats wac yall to lasy to grow it?
Ya, but you smoke swagg.haha i pay 140 fer halfs and 250 for a zip
From a bagg.and baggies are for noobies
Well its almost that time for harvesting my plants and i have my baggies ready and everything,now what i need is info on selling it by grams,i know this much....but i need more help
.5g = $5
1g = $10