You tell me where you are first and then I'll tell you.
High School pricing means that's what high schoolers paid for a gram waaay back when I was in school if you didn't know people.
$20 a gram is craziness in my book, That's what $560 a zip? Fuck that. I can see why you came to RIU, grow your own for sure.