ya dont be cheap good product costs money to harvest, but as you learn that amount of money becomes smaller and smaller. My first OZ cost 600 to grow with lights, soil, nutes.....I am down to 110 an OZ because I can get more yield and I am growing more plants. Dont be cheap.