want2grow13
Member
what should the price for an average grade blue dream pound from the grower cost?
$700 usually
I do, I go through 1 ounce per week so 52 per year so 4 1/4 pounds per year.
700?? are u kidding?
I do, I go through 1 ounce per week so 52 per year so 4 1/4 pounds per year.![]()