Here are the prices of weed where i live.(Good weed NOT dirt)
1 gram = $10 -$15
3.5 grams = 1/8 ounce $20 -$40
7 grams = 1/4 ounce $40 - $75
14 grams = 1/2 ounce $80 - $150
28 grams = 1 ounce $160 - $250
113 grams = 1/4 pound $550 - $800
WTF where do you stay at?? 7 grams here is friggin 10 bucks!! WOWZA!!
what would i do with ten dollars? here just take it. how much? i don't know here's a handful.
ten dollars is just silly. i wouldn't get off the couch for ten dollars. if it's under $500 it's pretty much free.
ya what hte hell are they giving u cat nip or somthingWTF where do you stay at?? 7 grams here is friggin 10 bucks!! WOWZA!!
ya what hte hell are they giving u cat nip or somthing
you do seem hyper as hell
xanax is extreme.Hahaaa yes I am, my hands are shaking, actually I think I'm on the brink of being scared.. Maybe i am a pill whore.. lol.. I really want some fucking quadbars of xanax!!!
Hahaaa yes I am, my hands are shaking, actually I think I'm on the brink of being scared.. Maybe i am a pill whore.. lol.. I really want some fucking quadbars of xanax!!!
smoke a fat one?? I'm tryin 2 hit tha bong to calm myself down!!