1. We are currently experiencing issues with viewing and uploading images, our team is working on the issue.
    Dismiss Notice

Is it worth buying an expensive light bulb??

Discussion in 'Grow Room Design & Setup' started by WolfScott, Dec 31, 2010.

  1.  
    researchkitty

    researchkitty Well-Known Member

    Good, except my bud sells for $4500 a lb. :-) Which makes it more worth it to try............ My bulbs right now are made from Sun Systems or C.A.P.
     

Share This Page