ripped off. he charged you basically $18 per gram...which is high for todays prices.
you could have got 7g 3-4 years ago for $90....today you could have got 7g for $60-$90...mattering where you are.
please don't buy that bs though of, "this is top shelf...i need nearly $20 per gram no...