Really? I think the prices are fair, but maybe I am sucker. For what I harvest (the strength, smoothness, taste, etc) seems well worth the price. If I had to go out and find someone who had that quality of bud (risky), I would probably have to pay $60 just for a 1/4. I yield a hell of a lot more...