You are using an out of date browser. It may not display this or other websites correctly.
You should upgrade or use an
alternative browser.
-
A
Well an 8th is 50 bucks normally, so roughly $400 for an ounce. I figure I could get it from my guy at around $350.
-
A
I think it's possible to get addicted to a non-addictive item, if you have addictive tendencies.